VOLEJTE HOTLINE (+420) 596 790 790
(+420) 728 282 279
(+420) 608 975 868

AUTOELEKTRIKA


Dodavatel náhradních

dílů na autoelektriku,

kompresory,

autoklimatizace,

dieselové systémy

a diagnostika.

Náhradní díly zapalování

nd-zapalovani_t.jpgNabídka ND na zapalování je v naší firmě poměrně široká. Jednak nabízíme ND z katalogu CARGO č. 10, ale kompletnější řadu dílů na zapalování nabízíme od jednoho z největších světových výrobců, italské firmy FACET. FACET nabízí své výrobky pod třemi různými obchodními značkami – FACET, EPS a KW. Firma ALLSTAR získala zastoupení pro značku EPS, a to v roce 2003. Od té doby si nový sortiment v naší nabídce našel již velkou řadu spokojených zákazníků.

ND na zapalování Vám nabízíme také od dvou OEM výrobců, firem MAGNETI MARELLI a BOSCH. Ač má výrobce FACET nejširší nabídku ND zapalování, přesto se stává, že některé díly prostě nevyrábí. Pak ale můžeme nabídnout MAGNETI MARELLI, BOSCH a CARGO.

V nabídce firmy ALLSTAR můžete nalézt tyto náhradní díly na zapalování
 • zapalovací modul
 • zapalovací cívka
 • kit zapalovací cívka + zapalovací modul
 • impulsátor hallový
 • impulsátor induktivní
 • snímač otáček klikové hřídele
 • odrušovací kondenzátor
 • zástrčka na svíčku

Dále vám nabízíme také ND zapalování od firem MAGNETI MARELLI, BOSCH a EPS
 • víčko rozdělovače
 • palec rozdělovače
 • kontakty rozdělovače
 • podtlakový regulátor (BOSCH)
 • celý rozdělovač (BOSCH)
 • zapalovací kabely
 • spínací skříňka
 • zapalovací svíčka


Jak vyhledat ND zapalování?

Vyhledání ND na zapalování je poměrně snadné za předpokladu, že nám sdělíte kompletní údaje o vozidle. Připravte si pro naše operátory tyto informace:
 • výrobce (FORD, ŠKODA, AUDI)
 • vozidlo (Focus, Super, A6)
 • typ motoru (1,8 16V, 1,9 TDI)
 • rok výroby ( 1998, 2001)
 • kód motoru (EYDB, AVX, AVB)
 • výkon motoru (85 Kw, 96 Kw)
 • verze (hatchback, saloon, estate)
Příklad: Škoda Octavia, 1,9 SDI, 06/1997, AGP, 50 Kw, hatchback

Na některých dílech zapalování (zapalovací cívka, zapalovací modul, víčko rozdělovače nebo palec rozdělovače) jsou uvedeny výrobní čísla. Operátor číslo prověří v naší databázi OEM čísel a vyhledá požadovaný ND.
Zapalovací svíčka

Zapalovací svíčka
Bosch přes více než 100 let, vyvíjí, vyrábí a dodává zapalovací svíčky. Milionkrát osvědčenou zapalovací svíčku Bosch s úspěchem používají výrobci v prvovýrobě i závodních vozech.
zapalovaci-svicka_t.jpgPouhých 24 typů zapalovacích svíček Bosch Super Plus pokrývá 98% vozů na našem trhu. Bosch je jediným výrobcem zapalovacích svíček, které sériově vyrábí svíčky se slitinou ytria. Ytrium vytváří přilnavou oxidační vrstvu, jež činí zapalovací svíčku mimořádně odolné vůči opotřebení i vysokým teplotám.Po dlouhodobém testu na trati 60.000,- km vykazují elektrody se slitinou ytria podstatně menší opotřebení než elektrody z konvenčního materiálu.


Bosch Super: s měděným jádrem pro každý motor
Bosch Super Plus: slitina ytria, pro 98% vozů na našem trhu
Bosch Super 4: čtyřkontaktní svíčky pro spolehlivé studené starty
Bosch Silber Sport: legované stříbrem pro sportovní výkon
Bosch platin: legované platinou

Bosch Super Plus výhody:
+ úzký program s 24 typy
+ vynikající ochrana proti korozi
+ vysoká bezpečnost při zapalování
+ aktuální - nejnovější technologie z prvovýroby
+ jednoduchý sytém pro vyhledávaní čísel - tabulka

Bosch SUPER
Zapalovací svíčky Bosch SUPER patří ke klasickým svíčkám v nabídce společnosti Bosch. Vyznačují se střední elektrodou ze slitiny chromniklu uvnitř s měděným jádrem. Ve srovnání se standardními středními elektrodami se sdruženou konstrukcí dosahují lepší součinitel tepelné vodivosti a zvýšenou odolnost proti korozi.

Stříbrné zapalovací svíčky
Zapalovací svíčky využívají tvrdého stříbra jako materiál pro střední elektrodu. Stříbro má nejlepší součinitel tepelné vodivosti mezi kovy a je chemicky mimořádně odolné, a to zvláště při použití bezolovnatého paliva. Používají se pro vysoce výkonné motory v motocyklech, sportovních člunech nebo sportovních automobilech.

Platinové zapalovací svíčky
Zapalovací svíčky s platinou jako materiálem pro elektrody využívají velkou odolnost platiny proti korozi. Tato odolnost přináší konstantní potřebu zapalovacího napětí a vysokou jistotu vzplanutí a zapálení po celou životnost zapalovací svíčky. Pro tyto výhody se používají pro motory s prodlouženými intervaly výměny zapalovacích svíček.

Bosch SUPER 4
zapalovaci-svicka-bosch-super-4_t.jpgZapalovací svíčka Zapalovací svíčky Bosch Super 4 využívají vzduchovou klouzavou jiskru a čtyři ukostřovací elektrody uspořádané kolem středové elektrody. Ta je vyrobena z chromniklu s měděným jádrem a postříbřeným povrchem.
Tato konstrukce zajišťuje spolehlivé zapalování i při studených startech a ve všech jízdních situacích. Vyhovuje jak maloobsahovým motorům, tak pohonným jednotkám s vyšším výkonem. Jiskry mohou přeskakovat jako obvykle ze středové elektrody na jednu z ukostřovacích elektrod nebo jako "vzduchové klouzavé jiskry", které klouzají přes izolátor, a teprve později se uvolní k přeskoku. Na své cestě přitom spálí usazeniny sazí pod teplotou vypálení zapalovací svíčky. Bosch nabízí svým zákazníkům pouhých 15 typů zapalovacích svíček Bosch Super 4, které pokrývají téměř 90% trhu, a to i pro majitele starších vozidel.

Novinky

21.9.2018 Nový ceník dopravného

Od 1. 10. 2018 upravujeme ceny za dopravu zboží. Aktuální ceník naleznete ZDE.

18.7.2017 Stahovací mechanismy oken LUCAS

Do nabídky jsme zařadili stahovací mechanismy oken firmy LUCAS.

25.5.2017 Opravy a repase motorových hlav

Nyní máme nově v nabídce službu Opravy a repase motorových hlav osobních automobilů Veškeré informace získáte ...

13.2.2017 Diagnostika AUTEL

Představujeme vám diagnostiku značky AUTEL, která je rychlá, chytrá, výkonná a mobilní. Autel je jedním z předních ...

Autorizovaný importér značek

Attex Cargo
Bosch
Gebe Zen
Lucas Siom
Prestolite Magneton