VOLEJTE HOTLINE (+420) 596 790 790
(+420) 728 282 279
(+420) 608 975 868

AUTOELEKTRIKA


Dodavatel náhradních

dílů na autoelektriku,

kompresory,

autoklimatizace,

dieselové systémy

a diagnostika.

WOLF OIL NOVINKA V SORTIMENTU

img

Wolf je belgický specialista na oleje od roku 1955. Působí v 90 zemích světa.


ALLSTAR je výhradním distributorem značky Wolf pro ČR
Značka Wolf je mimořádně atraktivní volbou pro Vás - profesionální i koncové zákazníky. Nabízí produkty za konkurenceschopné ceny, které splňují nejpřísnější kvalitativní podmínky při využití nejnovějších technologických postupů. Je to kombinace, která dává značce WOLF jedinečnou konkurenční výhodu, která poskytuje uživatelům možnost konkurovat ve všech segmentech trhu včetně dobře zavedených prémiových značek. 

Oleje jsou velmi důležitou součástí pro udržení délky provozuschopnosti motorů vozidel, podporou dopravy a průmyslu. Pokud mají oleje zvyšovat výkon a prodlužovat provoz vozidla, musí být vybírány s velikou opatrností.

Současný trh s oleji neustále směřuje k vývoji špičkových a čím dál kvalitnějších produktů. Emise, trvanlivost a spotřeba paliva jsou hnacím motorem po olejích s nižší viskozitou, doplněných nejmodernějšími aditivy.

Vzhledem k tomu, že výměna oleje se v současnosti čím dál více týká vozidel vybavených nejnovějšími technologiemi motorů a spalovacích systémů, bude nevyhnutelné dbát o to, aby byl zvolený správný motorový olej s přesnou specifikací na ochranu motoru a na snížení emisí vozidla.

Oleje WOLF jsou pokrokové mazací produkty velkého rozsahu, které reagují na požadavky dnešního trhu a budoucnosti. Všichni zákazníci si mohou být jistí, že najdou speciálně přizpůsobené produkty pro jejich vozidla, splňující všechny potřebné specifikace výrobců originálních olejů. Jako přední výrobce olejů je společnost WOLF odhodlaná řešit otázky životního prostředí a jít čistější a ekologičtější cestou pro dopravu a průmysl.

Novinky

21.9.2018 Nový ceník dopravného

Od 1. 10. 2018 upravujeme ceny za dopravu zboží. Aktuální ceník naleznete ZDE.

18.7.2017 Stahovací mechanismy oken LUCAS

Do nabídky jsme zařadili stahovací mechanismy oken firmy LUCAS.

25.5.2017 Opravy a repase motorových hlav

Nyní máme nově v nabídce službu Opravy a repase motorových hlav osobních automobilů Veškeré informace získáte ...

13.2.2017 Diagnostika AUTEL

Představujeme vám diagnostiku značky AUTEL, která je rychlá, chytrá, výkonná a mobilní. Autel je jedním z předních ...

Autorizovaný importér značek

Attex Cargo
Bosch
Gebe Zen
Lucas Siom
Prestolite Magneton